O nas

!dupa_transparency

Jesteśmy praktykami. Od 2005 r.

Nasza firma została założona w 2005 roku, formalnie ruszyła w styczniu następnego roku i od tego czasu działa nieprzerwanie.

W 2020 roku przekształciliśmy się w spółkę oraz dodaliśmy słowo "grupa" bowiem od paru lat de facto nie działamy sami. Podczas wielu inwestycji poznaliśmy ludzi oraz firmy, z którymi stale współpracujemy. Dzięki temu jesteśmy w stanie projektować również architekturę kubaturową, a tym samym kompleksowo realizować duże inwestycje.

Nadal jednak większość czasu poświęcamy na tematy związane z wnętrzami. Specjalizujemy się w tzw. wykańczaniu "pod klucz". Mamy kilka sprawdzonych ekip wykońeczniowo-remontowych oraz wielu branżowych fachowców specjalizujących się we wszystkich kluczowych instalacjach. Posiadamy również własną stolarnię, która realizuje dla nas produkcję mebli na zamówienie.

If you are English-speaking and want to implement your architecture investment without worrying about being incomprehensible, you are warm welcome.

about-us-kk
about-us-kaj
!dupa_transparency

Zakres usług

- profesjonalne projektowanie wnętrz oraz architektury
- konsultacje oraz doradztwo
- opracowywanie układów funkcjonalno-przestrzennych oraz space planów dla firm
- projekty branżowe zamienne
- nadzory inwestorskie
- wykończenia w systemie "pod klucz"
- house flipping & home staging
- dystrybucja elementów wysposażenia wnętrz

W grupie siła

wavy-lines-studiom
about-us-kk

Katarzyna Kosieradzka

Architekt / właściciel
about-us-kaj

Kajetan Kijanka

BDM / Właściciel
about-us-ls

Łukasz Skawiński

Architekt / Co-op
about-us-mm

Magdalena Mucha

Architekt / Co-op

Do zamieszkania jeden krok

Taką parafrazą kierujemy się od początku naszej działalności.

Jednak proces projektowy oraz przeprowadzenie samej inwestycji od A do Z do łatwych nie należy. Trzeba pamiętać o setkach detali, koordynować (i to w odpowiedniej kolejności!) prace prowadzone przez ekipy remontowo-budowlane. Bardzo istotne jest też zagwarantowanie nieprzerwanego łańcucha dostaw materiałów i elementów wykończenia wnętrz.

5 dni na generalny remont? Wycena mebli na metry bieżące? Kompleksowy projekt gotowy w tydzień? Tak, tego u nas nie znajdziesz. Niestety cudów nie realizujemy od ręki.

04_DSC_0473_DxO